Savanorystė

SVEČIŲ GRUPĖS

Prieglaudoje visada laukiamos svečių grupės iki dešimties žmonių. Jei norite apsilankyti ir padėti savanoriams kartu su draugais, kolegomis ar artimaisiais, galite tai padaryti iš anksto suderinę su prieglaudos savanoriais. Tą padaryti galite parašydami el. paštu – info@akesoprieglauda.lt. Padėti galėsite tvarkydami tiek laisvus kačių kambarius kartu su savanoriu, tiek vedžiodami šunis. Tai didelė pagalba prieglaudai, kadangi kol Jūs vaikščiosite su keturkojais, savanoriai greičiau galės susitvarkyti prieglaudos viduje, o katės turės galimybę gauti daugiau dėmesio ir švelnumo. Jūsų lauksime pamainų metu (9.00 – 12.30 ir 14.30 – 19.00), prašome atvykti pamainos pirmoje pusėje, nes vėliau gyvūnai yra maitinami ir atliekami bendri prieglaudos darbai.

SOCIALINĖS VALANDOS

Apsilankę „Akeso“ prieglaudoje moksleiviai gali užsidirbti socialines valandas vedžiodami šunis arba padėdami tvarkytis kačių kambariuose. 16-17 metų mokinius priimame su raštiškais tėvų sutikimais, jaunesnius kviečiame atvykti kartu su tėvais. Prieš atvykstant reikia susisiekti su savanore Tatjana el. paštu: info@akesoprieglauda.lt.

Tapk savanoriu!

Savanorystė yra puikus būdas išmokti naujų įgūdžių, susipažinti su naujais žmonėmis, pasijusti vertinamu ir smagiai praleisti laiką!

Nesvarbu, ar galite skirti kelias valandas ar kelias dienas per savaitę, jūs vistiek galite prisidėti prie mūsų veiklos ir padėti gyvūnams. Mums labai reikia savanorių.

Įgykite naujų įgūdžių

Susipažinkite su naujais žmonėmis

Įgykite pasitikėjimo savimi

PADĖKITE GYVŪNAMS

Nusprendei tapti savanoriu? O gal vis dar abejoji? Jei svarstai ir turi klausimų - susisiek su mumis nurodytais kontaktais arba parašykite mums per savanorystės formą.

Savanorystės forma