PSP – pagauk, sterilizuok, paleisk!

PSP – pagauk, sterilizuok, paleisk!


❗️🐈 BEGLOBIŲ KAČIŲ KASTRACIJOS PROGRAMA UKMERĖJE
(PSP) – PAGAUK, STERILIZUOK, PALEISK!

Kas yra PSP?
Šios programos metu BEŠEIMININKĖS katės ir katinai bus gaudomi ir sterilizuojami/kastruojami ir vėliau paleidžiami atgal į pagavimo vietas, taip užkertant kelią beglobių kačių dauginimuisi. Kastruotos katės bus paženklintos tarptautiniu atpažinimo ženklu – trumpintu kairės ausies galiuku. Šios programos dėka planuojama sterilizuoti/kastruoti kates ir taip prisidėti prie beglobių/bešeimininkių kačių dauginimosi sumažinimo Ukmergėje.

‼️ Gyventojai gali registruoti beglobes kiemo kates PSP projektui, pasiskambinę į Akeso gyvūnų prieglaudą.
📞 tel: +37067630210
❗️Registracijos metu būtina pateikti vardą, pavardę, nurodyti adresą kur gyvena beglobės katės bei sterilizuojamų/kastruojamų kačių skaičių.
Daugiau informacijos apie PSP programą suteiksime telefonu.

 • Kodėl PSP naudinga?
  🐈 Mažiau nereikalingų kačiukų.
  Kačių porelė per septynerius metus gali atsivesti net 781 250 kačiukų! Didžioji dauguma jų gatvės sąlygomis žūsta po automobilių ratais, yra nuodijami, miršta nuo ligų, o negavę kontakto su žmogumi, greitai sulaukėja. Likę gyvi, toliau dauginasi ir didina populiaciją.
  🐈 Akivaizdi nauda katės/katino sveikatai.
  PSP programos metu katės mediciniškai apžiūrimos, sutvarkomos ausys. Sterilizuotos katės, nebeatiduodančios paskutinių jėgų palikuonių auginimui, yra sveikesnės ir stipresnės, taigi neperneša ligų. Kastruoti katinai nekovoja dėl teritorijos, todėl išvengia sužalojimų.
  🐈 Švaresnė aplinka, mažiau triukšmo ir smarvės.
  Kastruoti katinai nustoja žymėti savo teritoriją bei konkuruoti su kitais katinais, nesigirdi rujos metu po langais vysktančių kačių ir katinų „santykių aiškinimosi“.
  🐈 Mažesnė kačių kolonija, nes
  sterilizuotos katės/katinai pradeda ginti savo teritoriją ir neįleidžia naujų kačių. O neesant jauniklių prieaugio, kačių kolonija ilgainiui mažėja. Sterilizuotos kates nebegalvoja kur atvesti ir kaip išmaitinti savo palikuonis, tad jos tampa daug sveikesnės ir ramesnės, saugo savo teritoriją.

   


Pasidalinkite socialiniuose tinkluose: