Gerumo bangą mūsų globotiniams

Gerumo bangą mūsų globotiniams


Kiekvienas iš jų turi jausmus ir kiekvienas iš jų turi be galo didelę širdelę. ❤️ Kodėl didelę? Nes vieną kartą nukentėję, išduoti ar palikti žmogaus, jie sugeba duoti antrą šansą, sugeba mylėti ir prisileisti žmogų iš naujo. 🥺 Ar galima nemylėti gyvūnų? Ne. Juk jie mus stebina savo atsidavimu, ištikimybe, meile, šiluma, išradingumu, guodžia sunkiu metu ir džiugina gražiomis akimirkomis. 🥰 Gyvūnai mus gydo, pašalina įtampą ir nuovargį. ❣️
Skaitote toliau? Vadinasi Jums rūpi. ☺️
❤️Kviečiame ir prašome kartu sukurti gerumo bangą mūsų globotiniams. Kaip prie viso to galite prisidėti?
❤️Prašome paremti globotinius maisteliu. Maistelio trūksta ir reikia visada. Juk nepasakysime šuniukams ir kačiukams, kad šiandien nevalgysi, nes nebėra ką valgyti.
Maistelį galite atvežti į “Akeso gyvūnų prieglaudą” arba “Akeso Veterinarijos kliniką”. Neturint galimybės atvežti, bet esant norui prisidėti, galima norimą sumą paaukoti ir pervesti į prieglaudos sąskaitėlę, kuri bus pridėta įrašo pabaigoje.
❤️Kviečiame savanorius pasisvečiuoti prieglaudoje. Papildomos rankos mums visada reikalingos, ir patikėkite geriausia dovana Jums bus daug gražių emocijų ir prisiminimų su mūsų globotiniais. 💝Kiekvienas iš jų trokšta dėmesio, šilumos ir meilės.
❤️O geriausia dovana mūsų globotiniams yra tikri namai ir mylintis šeimininkai. Žinome, kad kiekvienas iš jų apie tai svajoja. 🏡
Gera daryti gerus darbus, kurkime juos kartu ir pradžiuginkime mūsų širdeles. 🐈‍⬛❤️🐕
❣️Gavėjas: Akeso gyvūnų prieglauda
Sąskaita: LT893500010010489175
Paskirtis: Parama gyvūnams
SWIFT: EVIULT2VXXX
Banko pavadinimas: Paysera LT, UAB
Banko adresas: Pilaitės pr. 16, Vilnius,
LT-04352, Lithuania
Arba sąsk. AB SEB banke
LT89 7044 0600 0829 4906

Pasidalinkite socialiniuose tinkluose: