Apie mus

Akeso Gyvūnų prieglauda

Greta Ukmergės įsikūrę unikalūs gyvūnų globos namai, vieni moderniausių Lietuvoje. Šis beglobių gyvūnų centras teikia prieglobstį bei veterinarinę pagalbą be globos likusiems naminiams gyvūnams ir ieško jiems naujų šeimininkų. Gyvūnų gerove čia rūpinamasi profesionaliai ir kokybiškai.

Tikslas

Pagrindinis mūsų tikslas – išsaugoti augintinio gyvybę ir suteikti jam pilnavertį gyvenimą. Čia dirba patyrę ir gyvūnus mylintys specialistai. Daugumos gyvūnų voljerai turi vidaus ir lauko zonas. Šunų vedžiojimui skirtos trys didelės aikštelės. Nors gyvūnai turi puikias gyvenimo sąlygas, o jais rūpinasi profesionalus kolektyvas, visgi tai neprilygsta gyvenimui tikro šeimininko namuose. Mes siekiame surasti gyvūnams mylinčius ir atsakingus šeimininkus.

Misija

Mūsų misija – rūpintis benamiais gyvūnais: suteikti jiems reikiamą veterinarinę pagalbą, surasti atsakingus ir mylinčius šeimininkus, o esant reikalui, globoti gyvūną tiek laiko, kiek jam reikės.

ŠVIETIMAS

Ypatingą dėmesį skiriame švietimui. Pradėjome nuo mokinių grupių priėmimo savo prieglaudoje, o dabar stengiamės šviesti ne tik jaunuolius, bet ir visą visuomenę. Šiam tikslui naudojame socialinius tinklus, taip pat dalyvaujame įvairiuose renginiuose. Ekskursijų metu su mokiniais diskutuojame apie beglobius gyvūnus: iš kur jie atsiranda, ką daryti, kad jų mažėtų, kokią funkciją atlieka gyvūnų prieglaudos. Mokiniai sužino apie šunų kūno kalbą, naminių gyvūnų priežiūrą, savanorystę. Taip pat neužmirštame ir mūsų kačių – jos gauna daug dėmesio ir švelnių paglostymų iš moksleivių. Pakviesti vykstame ir į mokyklas, kur vedame pamokas. Pamokų tikslas – puoselėti jaunosios kartos atsakingą požiūrį į augintinius ir padėti suprasti, kaip bendrauti su šunimi. Pamokų turinys yra pritaikytas skirtingoms amžiaus grupėms, tad parašykite info@akesoprieglauda.lt, jei norite mus pasikviesti!